yanmaz fermuarlar

 • Çin'deki en profesyonel alev geciktirici fermuar üreticilerinden biri olarak, metal alev geciktirici fermuarlar ve alev geciktirici kalıplanmış fermuarlar sağlıyoruz. Metal pirinç fermuarlar, petrol ve gaz kıyafetleri, itfaiye kıyafetleri, yarış kıyafetleri vb. gibi farklı alev geciktirici giysilerde yaygın olarak kullanılır. Ancak ark parlaması giysileri gibi bazı özel uygulamalar için, yalıtım amacıyla alev geciktirici plastik fermuarlar gerekir.


  Neden bizden yanmaz fermuarlar satın alıyorsunuz?

  FRHOO, test edilmiş ve onaylanmış eksiksiz bir alev geciktirici fermuar serisi sunar. Yüksek sıcaklıklara ve zorlu ortamlara dayanacak şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir.


  Bu aletlerle dünyaya hizmet etmekten mutluluk duyuyoruz. Aslında, küçük porsiyonlar büyük fark yaratabilir. Alev geciktirici fermuarlarımızın yalnızca alev geciktirici koruma sağlamakla kalmayıp, aynı zamanda yangın tehlikesi olan ortamlarda çalışan herkese güvenlik ve güven duygusu sağladığına inanıyoruz. Gurur duyduğumuz şey bu.


  Doğru Yanmaz fermuar nasıl seçilir?

  Yangına dayanıklı (alev geciktirici) fermuarlar - cilt koruması için güvenli bir seçenek Çeşitli ürünlerin güvenliğine, farklı ihtiyaç ve gereksinimlerine göre, müşterinin özelliklerine göre farklı malzemeler kullanarak farklı seçenekler sunuyoruz.


  Yanmaz (alev geciktirici) fermuarlar iki malzemeye ayrılır:

  • Metal: Metal dişlerden ve yanmaz banttan imal edilmiştir. Şu anda, bant DuPont NOMEX yanmaz iplikten veya ev tipi aramid elyaftan yapılmaktadır. İtfaiye üniformaları/askeri üniformalar/iş üniformaları (petrol şirketleri)/yarış kıyafetleri ve diğer özel endüstriler metal yanmaz fermuarlar kullanır.


  • Plastik: Metal parçaların gerekli olmadığı uygulamalar için yangına dayanıklı kumaş bantlı plastik fermuar dişleri kullanın.


  neye ihtiyacınız olduğunu bize bildirin

  Çin'de, alev geciktirici fermuarlarımız genellikle itfaiyeci üniformalarında, ızgara ark parlama kıyafetlerinde, petrol ve gaz iş kıyafetlerinde kullanılmaktadır.


  Yurtdışı pazarlarda alev almaz fermuarlarımız Kuzey Amerika, Güney Amerika, Avrupa ve Güney Asya'ya ihraç edilmektedir.


  Alev geciktirici fermuarlar ile ilgili herhangi bir soru, bilgi veya ihtiyacınızı bize bildirmekten lütfen çekinmeyin. Size yardım etmekten büyük mutluluk duyacağız!

Contact us